Do zakochania jeden krok, czyli Walentynki w naszej szkole

Do zakochania jeden krok - brzmią słowa znanej piosenki, tym krokiem 14 lutego było zaadresowanie kartki i wrzucenie jej do skrzynki poczty walentynkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie poczty i przekazanie całego dochodu ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych kartek oraz dochodów z dyskoteki wybranemu dziecku potrzebującemu wsparcia finansowego. Tak też stało się i w tym roku.

Uczniowie naszej szkoły jednak już w poniedziałek 11 lutego zainaugurowali obchody Walentynek dyskoteką, która podobnie jak poczta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nasi koledzy bawili się znakomicie i po raz kolejny pokazali jak cieszyć się muzyką i przyjemnie spędzić czas w gronie przyjaciół. Organizatorzy  dyskoteki: Mały Samorząd Uczniowski, Samorząd Uczniowski, Świetlica szkolna.