Bal Ósmoklasistów

„Bo Coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
I rozumniejsze od rozumu”
 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Westernland – wioski indiańskiej

W dniu 28.05.2019r. uczniowie kl. IA i kl. IB odbyli wspaniałą i pełną przygód wycieczkę do Westrnland - wioski indiańskiej  w Józefowie/k Chocza. Wyjazd udał nam się znakomicie. Wszystkim uczestnikom wycieczki dopisywały humory.

Czytaj więcej...

Spotkanie z ks. Janem Twardowskim

Delegacja naszej szkoły w składzie: Alicja Piekarska, Alicja Siepka, Kinga Zając, Aleksandra Janecka, Adrian Siwek, Kacper Szewczyk (czyli poczet sztandarowy) oraz opiekunowie, p. Marzanna Kulig, p. Mirosława Hilczer 6 czerwca  dotarła do  Warszawy na Zjazd Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu

14 czerwca w Koninie podczas podsumowania konkursu "Świat czysty jest piękniejszy, od ciebie zależy czy będzie taki" uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody za wykonane prace.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Torunia

7 maja do Torunia zawitały klasy IVb i IVc z opiekunami p. Urszulą Wysocką (która zorganizowała wyjazd), p. Mirosławą Hilczer, p.Bartłomiejem Wiśniewskim, opieki podjęła się również mama ucznia Cezarego Bociana. Głównym celem naszej wycieczki była lekcja w Planetarium i zwiedzenie najważniejszych miejsc w Toruniu. Pełni wrażeń i zaopatrzeni w toruńskie przysmaki bezpiecznie powróciliśmy do domów.

Czytaj więcej...