Teatr z klasą, klasa z teatrem

Kolejny projekt Stowarzyszenia „Koniczynka,” działającego we współpracy partnerskiej ze Szkołą Podstawową we Władysławowie, właśnie ruszył i ma już na swym koncie pierwsze przedsięwzięcia. Stowarzyszenie pozyskało pieniądze z mikro dotacji Wielkopolska Wiara ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na realizację autorskiego projektu „Teatr z klasą” w którym uczestniczą uczniowie z klas I – IV.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "Pieśń przetrwa"

W konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Powiatową w Turku w Stulecie Odzyskania Niepodległości, udział wzięli:

Czytaj więcej...

Wystawa "Przedwojenny Władysławów"

Uczennice i uczniowie klas VIIa, VIIb, VIIc naszej szkoły w ramach lekcji plastyki obejrzeli wystawę fotografii w Urzędzie Gminy. Lekcje na temat "Fotografia jako dziedzina sztuki", "Fotografia dokumentalna i artystyczna" stały się świetnym tematem omawiającym i podsumowującym wystawę.

Czytaj więcej...

Kartka dla Powstańca

2 października zakończyła się trzecia edycja akcji "BohaterON - włącz historię", której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie Powstańców warszawskich. W tym roku życzenia, podziękowania i wiele ciepłych słów napisali do Powstańców nasi uczniowie. Ponad siedemdziesiąt kartek, często z bardzo wzruszającymi słowami zostało wysłanych do naszych Bohaterów.

Czytaj więcej...

"Ja i moja rodzina" - konkurs plastyczny

Uczniowie Szkoły Podstawowej we Władysławowie im. ks. J. Twardowskiego wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Wojewodę Wielkopolskiego pt. "Ja i moja rodzina".

 Do konkursu na etapie szkolnym zakwalifikowało się 12 prac.

Czytaj więcej...