"Okno" - powiatowy konkurs plastyczny

I i II miejsce dla naszych uczennic: Natalii Kujawa  z klasy IIIc gimnazjum i Weroniki Janiak z klasy VIIIa.

 
GRATULACJE!

Czytaj więcej...

Z WIZYTĄ W STACJI METEOROLOGICZNEJ W KOLE

Uczniowie klasy IV wybrali się na wycieczkę do Stacji Meteorologicznej w Kole. Głównym celem było zwiedzenie stacji; poznanie przyrządów i metod do obserwacji pogody, występowania zmian klimatycznych oraz ich skutków, a także zapoznanie się z pracą meteorologa. 

Czytaj więcej...

Spektakl „ Opowieści Białego Mustanga”,

03 grudnia 2018r. klasy: 5a,b i d udały się do Miejskiego Domu Kultury w Turku, aby obejrzeć spektakl „ Opowieści Białego Mustanga”, przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Czytaj więcej...

"Teatr z Klasą" w naszej szkole

Od września 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie „Teatr z klasą”. Przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane dzięki funduszom pozyskanym w Konkursie Mikordotacji Wielkopolska Wiara 2018 (współpraca Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Caritas Poznań i Centrum PISOP). Głównym celem projektu było otwarcie najmłodszych dzieci na teatr i walory poznawcze z nim związane.

Czytaj więcej...

Teatr „Zośka, Piraci i wielka draka”

Dnia 6.11.2018 uczniowie klas Ia, Ib, IIa, IIc wraz wychowawcami mieli przyjemność obejrzeć teatr w Konińskim Domu Kultury w wykonaniu Teatru Form.Art z Łodzi pt „Zośka, Piraci i wielka draka”. Wszystkim dzieciom podobały się pirackie przygody.

Czytaj więcej...