Narodowe Święto Biegania zaprasza do Warszawy!

Pod taką nazwą w dniach 13-14 kwietnia odbywała się 7 edycja Ogólnopolskich Biegów Orlen Warsow Maraton. Już po raz 7 warszawska impreza przyciągnęła kilkanaście tysięcy biegaczy z przeróżnych zakątków Polski i całego świata.

Czytaj więcej...

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole było kolorowo i wesoło. Uczniowie klas 0-3 już od samego rana przygotowywali wiosenne plakaty,  którymi ozdobili korytarz szkolny. Potem odbył się  konkurs „Mam Talent ”, podczas którego dzieci prezentowały swoje zdolności i umiejętności:

Czytaj więcej...

Powiatowy konkurs geograficzny „Znaszli swój kraj"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie „Znaszli swój kraj”, którego organizatorem jest Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Uczestnicy podzieleni  na pięć drużyn, przystąpili do konkursowych zmagań.

Czytaj więcej...

W mieście Kopernika i pierników

Dzień 3 kwietnia 2019r.  uczniowie klas 5c i 5d spędzili w mieście Kopernika i pierników. Pobyt w Toruniu rozpoczęli od wizyty w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, w którym mieli możliwość samodzielnie przeprowadzić doświadczenia badające zjawiska z różnych dziedzin nauki i poznać prawa przyrody.

Czytaj więcej...